Regulamin

Regulamin to najważniejszy dokument w naszym sklepie. Na nim opiera się jego legalne działanie. Zawieranie transakcji sprzedaży, procedury reklamacji i gwarancji, zwroty - wszystkie te kwestie powinny być proste i u nas takie właśnie są. 

Uwaga! Niniejszy regulamin stanowi zbiór podstawowych zasad jakimi się kierujemy i ma za zadanie chronić interesy obu stron transakcji. Wszystkie sprawy nieokreślone w niniejszym regulaminie reguluje polskie prawo i jest ono również nadrzędne nad postanowieniami niniejszego regulaminu. 

1. Właścicielem i administratorem sklepu MaxDTF.pl jest Mamy Styl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością mająca siedzibę pod adresem: Łukawiec 751, 36-004 Łąka  posiadająca nr KRS: 0000995650, NIP: 5170429845 oraz REGON: 52333434800000

2.Wszystkie zamówienia realizowane są po dokonaniu płatności. Czas realizacji zamówienia liczy się od momentu zaksięgowania płatności na naszym koncie. Wszystkie płatności realizowane mogą być tylko w sposób bezgotówkowy w formie przelewu na nasze konto bankowe lub przez udostępniony system szybkich płatności internetowych.

3. Zamawiając nadruk wg przesłanego pliku ponosisz pełną odpowiedzialność za legalność przesłanych plików, ich jakość i przygotowanie. Pamiętaj! Jesteśmy sklepem dla profesjonalistów i za takich uważamy wszystkich naszych klientów. To na tobie jako zlecającym spoczywa obowiązek sprawdzenia poprawności przygotowania plików wg naszych wytycznych. sprawdzenie legalności źródła z którego pochodzą przesłane grafiki, znaki towarowe i logotypy.

4. Zawsze jesteśmy gotowi aby Ci pomóc i jeżeli to tylko możliwe służymy naszą profesjonalną pomocą nawet poza godzinami pracy biura. Masz pytania, wątpliwości a może potrzebujesz informacji, nie wahaj się skorzystać z naszej infolinii i dzwoń pod numer 517 800 580. Jeżeli z jakiegoś powodu nie możemy odebrać to wyślij SMS z prośbą o kontakt. Na pewno oddzwonimy  kiedy tylko będzie to możliwe. 

5. Zwroty możesz realizować tylko dla towarów konsumpcyjnych a takich znajdziesz u nas niewiele. Ale tak, polskie prawo to przewiduje i my je respektujemy. Prosimy jedynie abyś kupował z rozwagą szanując nasz czas i pieniądze. Każdy zwrot zabiera nam czas, którego kiedyś może nam zabraknąć jeżeli będziesz potrzebował pilnej realizacji dlatego pomyśl zanim zdecydujesz się na zakup któregoś z naszych towarów konsumpcyjnych.

6. Reklamacje zdarzają się w każdej firmie. U nas też, ale my staramy się być najlepsi z najlepszych dlatego też do każdej reklamacji podchodzimy indywidualnie. Rozumiemy, że nasze produkty są przeznaczone głównie dla twoich klientów którzy bardzo często mają wysokie oczekiwania co do jakości i czasu realizacji. Jeżeli zdarzy się jakikolwiek problem z produktem zakupionym u nas w sklepie MaxDTF.pl dzwoń pod numer 517 800 580 i przedstaw nam problem abyśmy mogli jak najszybciej zareagować abyś Ty mógł dostarczyć klientowi towar spełniający jego oczekiwania.

7. Jeżeli masz wątpliwości lub coś jest niejasne nie czekaj i zapytaj zanim zakupisz. Jak to mówią "lepiej zapobiegać niż leczyć". 

Życzymy udanych zakupów

Zespół MaxDTF.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl